The Art of Oleg Radvan

Archive for February, 2013

Урочисте відкриття виставки “Деформації”

by on Feb.16, 2013, under News

7 лютого, в галереї арт-центру Я.Гретера, відбулося урочисте відкриття виставки «Деформації». Нова виставка розташована на трьох поверхах галереї і складається з унікальних робіт, які відрізняються за технікою виконання та змістом, однак об’єднаних загальною ідеєю «деформації» – тобто невідповідність внутрішнього світу людини і суспільства, природних поривів людини і соціальної реальності.

Гості виставки ознайомилися, під час легкого фуршету, з творами трьох найталановитіших художників: провокаційного Олега Харченка, життєрадісної і жіночної Євгенії Антонової, легендарного та яскравого Олега Радван, який являється володарем численних нагород і премій, серед яких International ARC Salon, премія гільдії Charlotte County Art , премія від Національної спілки художників США в номінації «Кращий портрет». Роботи Олега Радван об’їздили всі штати Америки, він брав участь у таких масштабних виставках, як International Biennale of Contemporary Art у Флоренції (Італія) і International Art Expo, Javits Convention Center в Нью-Йорку (США).

Насолоджуючись візуальним мистецтвом, гості відкриття були зачаровані віртуозною джазовою імпровізацією, у виконанні композитора й талановитої піаністки Тати Максименко, яка створила своєю грою атмосферу легкості та невимушеності.

Родзинкою вечора стало театральне читання київського театру «Маскам Рад». У камерній обстановці, в оточенні робіт Олега Харченка, актори справили враження п’єсою за новелою Володимира Винниченка «Чудний епізод», яку вперше представили на огляд публіки.

Судячи з емоцій гостей, в числі яких були: Девід Пейдж, генеральний менеджер готелю «Космополітъ», Ірина Пижова, управляюча клубу «Дельтаплан» і колекціонери з Грузії, які прибули спеціально на відкриття – картини з експозиції справили сильне враження на кожного, хто в цей вечір зайшов у галерею. Гості до кінця вечора не залишали арт-простір і насолоджувалися симбіозом музики і живопису, дискутуючи над полотнами Євгенії Антонової, Олега Харченка та Олега Радвана.

Виставка продовжиться до 31 березня.

Всі роботи доступні для придбання в галереї арт-центру Я.Гретера

Леонора Янко та Євгенія Антонова, на фоні робіт худодниці

Директор галереї Леонора Янко та гості відкриття

Гості відкриття, колекціонери з Грузії

Колекціонер Девід Пейдже, генеральний менеджер готелю “Космополітъ”

Леонора Янко на фоні робіт Олега Радвана

Леонора Янко та Інна Гончарова, директор театру “Маскам Рад”

Літературне читання театру “Маскам Рад” в оточені гостей та робіт Олега Харченка

Піаністка Тата Максименко

 

Художник Олег Харченко Та Леонора Янко

Олег Радван “Адам і Єва”

Директор галереї Леонора Янко

Leave a Comment more...

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!